projektowanie wnętrz
Pracownia Projektowa Forma

o pracowni

kasia2a_500px.jpg

„Forma” to autorska pracownia prowadzona przez projektantkę wnętrz Katarzynę Własnowolską, absolwentkę wydziału Projektowania Wnętrz i Przestrzeni przy Krakowskich Szkołach Artystycznych.

Pracownia świadczy usługi kompleksowego projektowania i aranżacji wnętrz mieszkalnych (mieszkania, domy, rezydencje) i użytkowych (sklepy, lokale użyteczności publicznej). Oferuje również nadzór autorski nad ich realizacją.

Istnieje również możliwość uzyskania porady w zakresie projektowania wnętrz, kolorystyki, wystroju, stylizacji, doboru materiałów i urządzeń wyposażenia wnętrz a także zamówienia projektu autorskiego mebli.

Dzięki doświadczeniu w aranżacji wnętrz w pracowni powstają projekty satysfakcjonujące Klientów pod względem estetycznym i funkcjonalnym.

Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, przed rozpoczęciem projektu wnikliwie analizowane są upodobania i wymagania Klienta.

„Forma” projektując i realizując wnętrza o zróżnicowanej stylistyce zawsze stawia na zachowanie proporcji, harmonię i dbałość o detal w kreowanej przestrzeni.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty i galerią wybranych realizacji i wizualizacji.